ebss3

کاربردهای اکانتینگ آنلاین

با توجه به امکاناتی که اکانتینگ آنلاین در اختیار ما می گذارد، این امکان را می دهد که در راستای هدف های کنترل مصرف، تبلیغات عمومی و جمع آوری اطلاعات مورد استفاده، قرار گیرد.

مصرف کنندگان اکانتینگ آنلاین را می توان تمامی اقشار جامعه دانست و آنها را به چند دسته زیر تقسیم کرد:

1- ارگان ها و سازمان ها

الف- کارمندان

ممکن است سازمان یا اداره شما هم اکنون مجهز به اکانتینگ باشد ولی برای شما هزینه سرویس و نگهداری نیز خواهد داشت. ولی با اکانتینگ آنلاین می توانید کلیه امور مدیریت آن را به صورت آنلاین انجام داده و دیگر مجبور به پرداخت هزینه اضافی نخواهید بود.

ب-ارباب رجوع

در دنیای امروز، اینترنت از نیازمندیهای اصلی هر شخص می باشد و از آنجا که ارگان ها و سازمان ها همیشه در تلاشند تا با فراهم سازی امکانات رفاهی ، تکریم ارباب رجوع را در اولویت امور خود قرار دهند. اکانتینگ آنلاین این امکان را به آن ها می دهد که اینترنت را کنترل شده در لابی ها و مکان های دارای تجمع به صورت رایگان و یا با هدف کسب درآمد، در اختیار ارباب رجوع قرار دهند.

2- رستوران ها، هتل ها و کافی شاپ ها

در حال حاضر اینترنت به نیازی اساسی تبدیل شده است و وابستگی افراد به آن موجب شده است که وجود اینترنت در هر مکانی انتخاب آن را برای افراد در اولویت قرار دهد.

کافی شاپ ها، رستوران ها و هتل ها هر کدام به فراخور خود، محل ورود افراد در بازه های زمانی و مدت های مختلف می باشند.سیستم اکانتینگ آنلاین به آن ها این امکان را می دهد که بافراهم کردن اینترنت کنترل شده به مشتریان، خود را در اولویت انتخاب آن ها قرار دهند.

سیستم اکانتینگ آنلاین این امکان را به کافی شاپ ها و رستوران ها می دهد که با هر هدفی که مد نظر دارند، اینترنت را در اختیار مشتریان خود قرار دهند و در ازای ارائه اینترنت، اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن، شغل و آدرس مشتریان را دریافت نمایند و به فراخور نیاز از آن ها استفاده کنند.

3- شرکت های تجاری، مکان های اداری و فروشگاه های بزرگ

یکی از هزینه هایی که امروزه سهم قابل توجه ای در هزینه های شرکت ها، به خود اختصاص می دهد، هزینه های اینترنت می باشد. که بخش اعظمی از آن صرف استفاده های غیر کاری پرسنل می شود. سیستم اکانتینگ آنلاین بدون دغدغه های نگهداری و با هزینه پایین، این امکان را به مدیران شرکت ها می دهد که در محیطی تحت وب، ساده، کاربرپسند و قابل دسترسی از هر کجا، مصرف-فرمول مصرف- نحوه مصرف- میزان مصرف و تنظیمات اتصال کاربران داخلی سازمان را کنترل کنند.

تماس با ما
پیام شما با موفقیت ارسال شد.