.

.

کسب گواهینامه اهتمام به کیفیت

تیام نت در دومین دوره ارزیابی نمایندگان شرکت انتقال داده های آسیاتک برای دومین سال متوالی موفق به اخد گواهینامه اهتمام به کیفیت شد ، تیام نت تنها مجموعه در کشوری بود که در این ارزیابی در سه حوزه فروش ، پشتیبانی و خدمات مرکز تماس شرکت نموده بود که به حول و قوه الهی موفق به کسب گواهینامه در هر حوزه شد .

.

.

AQA

.

.

حوزه فروش اینترنت پرسرعت ADSL

تیام نت در حوزه عرضه سرویس های اینترنت پرسرعت ADSL در استان یزد از سال ۸۹ تا کنون فعالیت می نماید که در طول این دوران همیشه سعی در ارائه سرویس مناسب با توجه به نیاز مشتری را داشته است که خوشبحتانه طی دو دوره اخیر که توسط آسیاتک نمایندگان فروش سطح بندی می شود به این نمایندگی گواهینامه اهتمام به کیفیت اعطا شده است.

حوزه خدمات پشتیبانی اینترنت پرسرعت ADSL

تیام نت همزمان با عرضه سرویس های ADSL با مجوز شرکت انتقال داده های آسیاتک ، برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت کشور در سال ۱۳۹۳ ، اقدام به ایجاد تیم پشتیبانی قدرتمند در حوزه های پشتیبانی در محل مشترکین و پشتیبانی مخابراتی و … نمود که این تیم در طول این سال ها نسبت به ارائه خدمت اقدام می نمایند و در نظر سنجی های دوره ای معمولاً امتیاز بالای ۸۰ را از مشتریان دریافت می نمایند که ارائه گواهینامه اهتمام به کیفیت در هر دو دوره ارزیابی آسیاتک مهر تاییدی بر تلاش تیم پشتیبانی می باشد.

حوزه خدمات مرکز تماس

تیام نت از آذر ماه ۹۲ دوره آزمایشی ارائه خدمات مرکز تماس را آغاز و از خرداد ۹۳ به صورت حرفه ای نسبت به ارائه خدمات مرکز تماس به متقاضیان از جمله شرکت انتقال داده های آسیاتک ، دارای گسترده ترین شبکه خدمات ADSL کشوری ، اقدام نموده است که در این راستا هم اکنون بیش از ۸۰ نفر در مرکز تماس تیام نت مشغول می باشند .

مرکز تماس تیام نت با توجه به عمر کوتاهی که دارد در این دوره ارزیابی آسیاتک شرکت نموده در اولین دوره حضور بالاترین گواهینامه ارائه شده یعنی گواهینامه اهتمام به کیفیت را دریافت نموده است.

.

.

 

تماس با ما
پیام شما با موفقیت ارسال شد.