EnGeniusمعرفی EnGenius

EnGenius از شرکت های تابعه هلدینگ بین المللی Senao می باشد که از سال ۲۰۰۶ فعالیت خود را در کشور تایوان آغاز نموده است ،
EnGenius در تمام رده ها و کلاس ها به تولید محصول پرداخته و مطابق با نیاز کاری شما برای محیط های اداری، سازمانی، شبکه بیسیم دوربرد، تلفن های بیسیم دستی و… به تولید و عرضه محصولات می پردازد. در تمامی محیط های کاری Outdoor یا Indoor، ما همیشه به ایجاد ارتباطی پایدار، بدون نویز و بدون ضرر برای محیط زیست و سلامتی انسان می اندیشیم و همه ی فاکتورهای کاری را در نظر می گیریم. برای اطمینان از کیفیت محصولات از بروزترین و سخت ترین آزمون ها استفاده می شود. تمامی محصولات این شرکت با استاندارد های کیفی بین المللی مطابقت داشته و این نشان از اصرار و وعده های ما در ارائه ی محصولاتی با کیفیت به مشتریان می باشد.

 

عصری جدید که با چالش های فاصله روبرو است

در دوره جدیدی از فن آوری های بی سیم، EnGenius با استفاده از قدرت پیشرفته ، حساسیت بالا و تکنولوژی نرخ انتقال بالا، فراتر از محدودیت های فاصله و فضا عمل می کند . در تمام مکان ها، محیط داخلی ، فضای باز و یا محیط های تخصصی مختلف ما کیفیت مخابره ای پایدار و بدون نویز را حفظ کرده ایم . ما محیطی با بهره وری بسیار بالا با توان اتصال بدون مشکل را برای شما فراهم کرده ایم.

 

نیروی تکنولوژی که مرزها را در می نوردد

برای اطمینان از کیفیت بالا در سطح جهانی، هر محصول با استفاده از آزمون های دقیق مورد بررسی قرار می گیرد تا همه ی محصولات با استانداردهای کیفیت بین المللی مطابقت داشته باشد.این نشان از اصرار و وعده ما درارائه محصولات با کیفیت به مشتریان است.

 

رهبر آینده ی جهان در ارائه ی وایرلس

EnGenius در حال خلق آینده ای بزرگ از تکنولوژی اتصال بیسیم را با کمک به مردم و دور انداختن تکنولوژی ها محدود بیسیم می باشد . بنابر این آنها ارتباطی مناسب، سریع و امن خواهند داشت .

دسته بندی محصولات EnGenius

محصولات EnGenius را می تواند به چند دسته اصلی تقسیم نمود

۱ـ Indoor

Indoor به آن دسته از محصولاتی گفته  می شوند که برای مصارف در محیط داخلی ساختمان استفاده میشود

که در این دسته اصلی میتوان

A. اکسس پوینت های معمولی
B. اکسس پوینت روترها

 

۲ـ Outdoor

Outdoor به آن دسته از محصولاتی گفته می شوند که برای مصارف در محیط بیرون استفاده می شود

C. اکسس پوینت های خارجی

 

۳ـ مدیریت شبکه

این دسته از محصولات برای ارائه  راه حل هایی بی نظیر در شبکه های وایرلس ارائه شده اند.

D. سوییچ های مدیریتی

E. اکسس پوینت های مدیریتی
۴ـ کارت و ماژول وایرلس

F. کارت وایرلس با پورت usb

G. کارتهای MiniPci

 

معرفی اکسس پوینت های خارجی

این دسته از محصولات به علت توان بالای عملیاتی و راه حل های بی نظیری که به کاربران ارائه میدهد، در واقع آن را نمیتوان با هیچ یک از سایر برند ها مقایسه نمود.که در زیر به معرفی این دسته از محصولات میپردازیم .

مشاهده محصولات گروه اکسس پوینت های خارجی

معرفی اکسس پوینت های داخلی

این محصولات برای استفاده درون ساختمان ها و مراکز سرپوشیده می باشد و از کیفیت ،قدرت و قابلیت اطمینان بسیار بالایی بهره میبرند که قابل قیاس با هیچ کدام از محصولات سایر شرکتها نمی باشند .

مشاهده محصولات گروه اکسس پوینت های داخلی

معرفی تجهیزات مدیریت شبکه

این دسته از محصولات که شامل سوییچ های وایرلس مدیریتی و اکسس پوینت های مدیریتی می باشد یکی از ویژگی های منحصر به فرد محصولات این شرکت به حساب میرود.اکسس پوینت های مدیریتی قابلیت اتصال به سوییچ های مدیریتی را دارند که محیط مدیریت منحصر به فردی را برای کاربران فراهم می آورد.

اکسس پوینتهای مدیریتی

سوئیچ ها

معرفی کارتهای شبکه وایرلس خارجی با پورتUSB

با اتصال این کارتها به پورت کامپیوتر خود امکان اتصال به شبکه های بی سیم را با کیفیت بالایی برای خود به ارمغان می آورید.

مشاهده محصولات گروه کارتهای شبکه وایرلس خارجی با پورت USB

معرفی کارتهای وایرلس MINI-PCI

دارای دامنه ی وسیعی از انواع کارت های miniPCI است, که همه ی آن ها دارای خاصیت هایی همچون توان ارتباطی بالا, مصرف برق بسیار کم, مقاوم در برابر نویز های محیطی و … هستند .

مشاهده محصولات گروه کارتهای وایرلس MINI-PC

تماس با ما
پیام شما با موفقیت ارسال شد.